Apple Pencil (1st Generation)
Descoperă mai multe la Craftera
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
Apple Pencil (1st Generation)
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
| Compatibilitate Brand: | Apple |
|---|---|
| Culoare: | Alb |
| Device compatibility | Tablet |
| Bluetooth | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | White |
| Depth | 89 mm |
| Weight | 20.7 g |
| Height | 175.7 mm |
| Brand compatibility | Apple |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
Recenzii
Nu există recenzii până acum.