Carcasa Spacer Flash, ATX, MidTower, Gaming, fara sursa, sticla securizata, USB 2.0 x 2, USB 3.0 x 1, PSU shroud, black „SPCS-GC-FLASH”
Descoperă mai multe la Craftera
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
136,24 lei
4 în stoc
Carcasa Spacer Flash, ATX, MidTower, Gaming, fara sursa, sticla securizata, USB 2.0 x 2, USB 3.0 x 1, PSU shroud, black „SPCS-GC-FLASH”
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
| Culoare: | Negru |
|---|---|
| Front-USB_Audio | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| SSD form factor | 2.5 |
| Audio output | Yes |
| On/off button | Yes |
| Audio input | Yes |
| Illumination | Yes |
| Illumination colour | Blue, Green, Red |
| Reset button | Yes |
| Number of power supply units | 1 |
| Recomandat Gaming | Da |
| Supported motherboard form factors | ATX |
| Placi baza compatibile | ATX |
| Ventilator Inclus | Nu |
| Iluminare RGB | Da |
| Recomandata pentru Gaming | Da |
| Porturi USB | Da |
| Port Audio | Da |
| Form factor | Midi Tower |
| Number of expansion slots | 7 |
| Power supply included | No |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| Rear fans diameters supported | 120 mm |
| Supported HDD sizes | 3.5 |
| Side fans diameters supported | 120 mm |
| Front fans diameters supported | 120 mm |
| Number of front fans supported (max) | 2 |
| Number of side fans supported (max) | 1 |
| Maximum graphics card length | 37 cm |
| Maximum CPU cooler height | 15.7 cm |
| Power supply location | Rear |
| Depth | 18.8 mm |
| Width | 415 mm |
| Height | 44.5 mm |
| USB 3.0 | 1 |
| Permite Asamblare | Standard |
| Permite Wire Management | Da |
| Iluminare LED | RGB |
| USB 2.0 | 2 |
| Sursa alimentare | Fara sursa |
| Pozitionare sursa | Jos |
| Geam lateral | Da, tempered glass |
| ATX | Da |
| mATX | Da |
| mITX | Da |
| Jack 3.5 mm | 2 |
| Tip carcasa | MiddleTower |
| Ventilatoare maxim compatibile | 3 |
| Spate | 1x 120 mm |
| Ventilatoare incluse | 0 |
| Bays Intern 2.5 inch | 2 |
| Sloturi Expansiune | 7 |
| Bays Intern 3.5 inch | 1 |
| Tavan | 2x 120 mm |
| Lungime video GPU | 370 mm |
| Inaltime cooler CPU | 157 mm |
| Dimensiuni | 445 x 415 x 188 mm |
| Producator | SPACER |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Nu există recenzii până acum.