Kit Geanta de laptop Trust Bologna pentru laptop-uri cu diagonala de pana la 16″, mouse Trust wireless, negru
Kit Geanta de laptop Trust Bologna pentru laptop-uri cu diagonala
107,56 lei
18 în stoc
SKU: TR-24988
Categorie: Genti laptop
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
|---|---|
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Made with recycled materials | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Maximum screen size | 40.6 cm (16) |
| Product main colour | Black |
| Case type | Briefcase |
| Recycled materials used for making | Polyethylene terephthalate (PET) |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Geanta de umar: | Nu |
| Culoare: | Negru |
| Material | Poliester |
| Material reciclat: | Da |
| Weight | 430 g |
| Width | 410 mm |
| Brand compatibility | Any brand |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Height | 290 mm |
| Depth | 20 mm |
| Packaging content | Laptop bag Wireless mouse USB micro receiver 1 x Duracell® AA battery |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |


















Recenzii
Nu există recenzii până acum.