Rucsac laptop GENESIS PALLAD 200, compatibilitate dimensiuni laptop 14.1″, total buzunare 6, capacitate 19 L, material Polyester 1680D, negru
Descoperă mai multe la Craftera
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
78,43 lei
18 în stoc
Rucsac laptop GENESIS PALLAD 200, compatibilitate dimensiuni laptop 14.1″, total buzunare 6, capacitate 19 L, material Polyester 1680D, negru
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
| Bag-Type | Backpack |
|---|---|
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Master (outer) case width | 370 mm |
| Coloration | Monochromatic |
| Product main colour | Black |
| Number of compartments | 2 |
| Closure type | Zipper |
| Notebook compartment | Yes |
| Exterior pockets | Front pocket, Side pocket |
| Zipper pocket(s) | Yes |
| Volume | 19 L |
| Style | City |
| Recommended gender | Unisex |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Geanta de umar: | Da |
| Culoare: | Negru |
| Material | Poliester |
| Material reciclat: | Nu |
| Master (outer) case length | 535 mm |
| Bag-Size | 15.x" |
| Master (outer) case height | 420 mm |
| Backpack type | Gaming backpack |
| Maximum screen size | 35.8 cm (14.1) |
| Shoulder strap | Yes |
| Width | 140 mm |
| Package depth | 410 mm |
| Quantity | 1 |
| Package height | 100 mm |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Depth | 280 mm |
| Package width | 350 mm |
| Weight | 480 g |
| Height | 400 mm |
| Linear mass density | 1680 D |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 40 x 270 x 330 mm |
| Package weight | 507 g |
| Producator | GENESIS |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Nu există recenzii până acum.