Rucsac laptop Natec Kudu Plus, compatibilitate dimensiune laptop 15.6″, 2 compartimente, capacitate 16L, material Polyester 1680D, negru
Rucsac laptop Natec Kudu Plus, compatibilitate dimensiune laptop 15.6", 2
140,05 lei
15 în stoc
SKU: NTO-2237
Categorie: Genti laptop
| Surface coloration | Monochromatic |
|---|---|
| Product main colour | Black |
| Number of compartments | 2 |
| Front pocket | Yes |
| Closure type | Zipper |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6) |
| Case type | Backpack |
| Volume | 16 L |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Geanta de umar: | Nu |
| Culoare: | Negru |
| Material | Poliester |
| Material reciclat: | Nu |
| Width | 300 mm |
| Height | 420 mm |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Brand compatibility | Universal |
| Weight | 850 g |
| Depth | 140 mm |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 280 x 40 x 380 mm |
| Producator | NATEC |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Rucsac laptop Natec Kudu Plus, compatibilitate dimensiune laptop 15.6", 2” Anulează răspunsul
Produse similare
145,65 lei




Recenzii
Nu există recenzii până acum.