Rucsac laptop Natec Niala Ginger, compatibilitate dimensiune laptop 15.6″, 4 compartimente, capacitate 18L, material 100% recycled p olyester, negru/portocaliu
Descoperă mai multe la Craftera
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
112,04 lei
9 în stoc
Rucsac laptop Natec Niala Ginger, compatibilitate dimensiune laptop 15.6″, 4 compartimente, capacitate 18L, material 100% recycled p olyester, negru/portocaliu
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
| Protection features | Splash proof |
|---|---|
| Made with recycled materials | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Product main colour | Black |
| Front pocket | Yes |
| Recycled materials used for making | Recycled polyester |
| Closure type | Zipper |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6) |
| Case type | Backpack |
| Number of compartments | 1 |
| Number of front pockets | 2 |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Geanta de umar: | Da |
| Culoare: | Negru |
| Material | Poliester |
| Material reciclat: | Da |
| Volume | 18 L |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Brand compatibility | Universal |
| Depth | 300 mm |
| Width | 130 mm |
| Height | 430 mm |
| Total amount of recycled materials used for making | 100% |
| Weight | 740 g |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 40 x 280 x 380 mm |
| Producator | NATEC |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Nu există recenzii până acum.