Rucsac laptop Tellur Nomad, 15.6″, negru
Rucsac laptop Tellur Nomad, 15.6", negru
44,53 lei
40 în stoc
SKU: TLL611292
Categorie: Genti laptop
| USB Port | Yes |
|---|---|
| Product main colour | Black |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6) |
| Case type | Backpack |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Geanta de umar: | Da |
| Culoare: | Negru |
| Material | Alte materiale |
| Material reciclat: | Nu |
| Shoulder strap | Yes |
| Width | 300 mm |
| Depth | 110 mm |
| Weight | 660 g |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Brand compatibility | Universal |
| Height | 400 mm |
| Producator | TELLUR |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Rucsac laptop Tellur Nomad, 15.6", negru” Anulează răspunsul
Produse similare
254,61 lei







Recenzii
Nu există recenzii până acum.