Western Digital Red Pro WD241KFGX. HDD capacity: 24 TB, HDD speed: 7200 RPM, HDD size: 3.5″, Interface: Serial ATA, Hybrid-HDD cache memory: 512 GB
HDD WD RED 24 TB 7200 RPM: 512 GB SATA-III
7.349,78 lei
Stoc epuizat
SKU: WD241KFGX
Categorie: Hard Diskuri Desktop
| HDD speed | 7200 RPM |
|---|---|
| Workload rate limit | 550 TB/year |
| HDD capacity | 24 TB |
| Interface | Serial ATA |
| Component for | PC |
| Interfata HDD intern | SATA III |
| Viteza rotatie HDD intern | 7200 rpm |
| HDD size | 3.5 |
| Buffer HDD intern | 512 MB |
| Capacitate HDD intern | 24 TB |
| HDD average transfer rate | 287 MB/s |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Depth | 147 mm |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Width | 101 mm |
| Height | 26 mm |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 65 °C |
| Hybrid-HDD cache memory | 512 GB |
| Compliance certificates | BSMI, CB, CE, Federal Communications Commission (FCC), KC, RCM, TÜV mark, UKCA, UL, VCCI |
| Producator | WD |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „HDD WD RED 24 TB 7200 RPM: 512 GB SATA-III” Anulează răspunsul
Produse similare
Hard Diskuri Desktop
1.627,88 lei


Recenzii
Nu există recenzii până acum.