Lenovo GaN Nano 65W Adapter -EU; Connectivity: 2pin/3pin; Charging Port: Type-C; Color: Black; Package Type : Brown Box;
Descoperă mai multe la Craftera
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
230,13 lei
100 în stoc
Lenovo GaN Nano 65W Adapter -EU; Connectivity: 2pin/3pin; Charging Port: Type-C; Color: Black; Package Type : Brown Box;
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
| Purpose | PC |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| Adapter-Power | 65W |
| Input voltage | 100 – 240V |
| Input current | 1.5 A |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package type | Box |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 – 80% |
| Package weight | 250 g |
| Cable length | 1.8 m |
| Package height | 58 mm |
| Package depth | 101 mm |
| Width | 47 mm |
| Height | 30 mm |
| Package width | 80 mm |
| Weight | 180 g |
| Depth | 35 mm |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 12 |
Incarcatoare laptop
Adaptop Lenovo Legion 400W; Port de incarcare: USB-C; Accesorii incluse:
Incarcatoare laptop
Incarcatoare laptop
Incarcator Lenovo 68W USB-C; Power requirement: 90-264 volt AC; Material:
Recenzii
Nu există recenzii până acum.