Laptop Lenovo V15 G5 IRL; 15.6″ FHD (1920×1080) TN 250nits Anti-glare, 45% NTSC; Intel Core 3 100U, 6C (2P + 4E) / 8T, P-core 1.2 / 4.7GHz, E- core 0.9 / 3.3GHz, 10MB Intel Smart Cache; Video Integrated Intel Graphics; RAM 1x 8GB SODIMM DDR5-5200; 256GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe, Optical: no ODD; No card reader, Speakers: Stereo speakers, 1.5W x2, Camera: HD 720p with Privacy Shutter, LAN: 100/1000M (RJ-45); WLAN Wi-Fi 6, 802.11ax 2×2; Bluetooth 5.2, WWAN (3G/4G): Non-WWAN, Fingerprint: None; Porturi: 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-C (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB PD 45-65W and DisplayPort 1.2; 1x HDMI 1.4b; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (RJ-45); 1x Round tip power connector; 65W Round Tip (3- pin);Battery Integrated 47Wh, Keyboard: Non-backlit, English (EU), Color: Business Black;Weight Starting at 1.61 kg (3.55 lbs); Dimensions 359.2 x 235.8 x 18.3 mm, Warranty: 3Y Courier/Carry In WHB (CPN), OS: Windows 11 Pro EDU
Laptop Education Lenovo V15 G5 IRL, cu procesor Intel Core
2.134,12 lei
100 în stoc
SKU: 83HFS00R00
Categorie: Laptopuri
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| Resolution | FHD |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| RAM | 8GB |
| NB-SSD-Capacity | 256GB |
| Greutate | 1.6 – 2.0 kg |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Bluetooth | Da |
| Cititor amprente | Nu |
| NB-Screen-Size | 15.x" |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Luminozitate | 250 nt |
| Conectivitate celulara | Fara |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Producator Procesor | Intel |
| Camera Web | HD |
| Conectivitate: | Wi-Fi 6 |
| Memorie RAM | 8 GB |
| USB 3.1 | Da |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Tip display: | TN |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro Edu |
| USB Type-C | Da |
| Tip placa video | Integrata |
| Producator placa video | Intel |
| Model Procesor | 100U |
| Destinat pentru: | Education |
| Diagonala display | 15 – 15.9 inch |
| NB-CPU | INTEL CORE 3 |
| Capacitate stocare | 256 GB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Tip procesor | Intel Core 3 |
| Frecventa procesor | 4.7 GHz |
| Model placa video | Intel Graphics |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Serie placa video | UHD |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | N/A |
| Model placa video dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | UHD Graphics |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 36 |












Recenzii
Nu există recenzii până acum.