Memorie RAM Corsair, DIMM, DDR4, 32GB, 2666MHz, 1.2V, CL16, Kit of 2, Vengeance
Memorie RAM Corsair Vengeance LPX 32GB DDR4 2666MHz CL16 Kit
1.184,71 lei
10 în stoc
SKU: CMK32GX4M2A2666C16
Categorie: Memorii RAM Desktop
| _Frecvența memorie RAM | 2666MHZ |
|---|---|
| _Radiator RAM | Da |
| Capacitate memorie RAM | 32GB |
| _Tip memorie RAM | DDR4 |
| _Latenta | 16 CL |
| _Iluminare | Nu |
| _Recomandat Gaming | Da |
| Cooling type | Heatsink |
| Internal memory | 32 GB |
| Kit | Da |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare LED | Nu |
| Component for | PC/Server |
| Tip | DDR4 |
| Capacitate | 32 GB |
| Kit dual channel | Da |
| Latenta | 13 – 16 CL |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| CAS latency | 16 |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Frecventa | 2666 MHz |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| Memory channels | Quad-channel |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Country of origin | China |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 999 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Memorie RAM Corsair Vengeance LPX 32GB DDR4 2666MHz CL16 Kit” Anulează răspunsul
Produse similare
Memorii RAM Desktop
773,48 lei
Memorii RAM Desktop
2.360,25 lei
Memorii RAM Desktop
1.857,11 lei









Recenzii
Nu există recenzii până acum.