Memorie RAM CORSAIR VENGEANCE RGB 32GB (2×16) DDR5, 6000MHz, CL38, 1.35V, XMP 3.0, negru, Kit of 2
Memorie RAM CORSAIR VENGEANCE RGB 32GB (2×16) DDR5, 6000MHz, CL38,
1.999,06 lei
10 în stoc
SKU: CMH32GX5M2B6000C38
Categorie: Memorii RAM Desktop
| ECC | No |
|---|---|
| Cooling type | Heatsink |
| Backlight | Yes |
| Component for | PC |
| Internal memory | 32 GB |
| Kit | Da |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Latenta | 37 – 40 CL |
| Frecventa | 6000 MHz |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 6000 MHz |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
| Capacitate | 32 GB |
| Kit dual channel | Da |
| Iluminare LED | Da |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory voltage | 1.35 V |
| SPD profile | Yes |
| CAS latency | 38 |
| Backlight colour | Multicolour |
| DRAM-Capacity | 32GB |
| DRAM-Type | DDR5 |
| DRAM-Frequency | 6000MHZ |
| Weight | 150 g |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 999 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Memorie RAM CORSAIR VENGEANCE RGB 32GB (2×16) DDR5, 6000MHz, CL38,” Anulează răspunsul
Produse similare
Memorii RAM Desktop
2.360,25 lei
Memorii RAM Desktop
773,48 lei
Memorii RAM Desktop
567,72 lei




Recenzii
Nu există recenzii până acum.