Memorie RAM Kingston DDR4 16GB 3200Mhz CL16 Dual Channel Kit 1.35V Fury Beast Black RGB XMP
Memorie RAM Kingston DDR4 16GB 3200Mhz CL16 1.35V Dual Channel
4.417,64 lei Prețul inițial a fost: 4.417,64 lei.1.064,70 leiPrețul curent este: 1.064,70 lei.
10 în stoc
| ECC | No |
|---|---|
| _Frecvența memorie RAM | 3200MHz |
| _Radiator RAM | Da |
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
| _Tip memorie RAM | DDR4 |
| _Latenta | 16 CL |
| _Recomandat Gaming | Da |
| _Iluminare | Da |
| Cooling type | Heatsink |
| Backlight | Yes |
| JEDEC standard | Yes |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Kit | Da |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Capacitate | 16 GB |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Internal memory | 16 GB |
| Component for | PC/Server |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Tip | DDR4 |
| Kit dual channel | Da |
| Iluminare LED | Da |
| Latenta | 13 – 16 CL |
| Frecventa | 3200 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| CAS latency | 16 |
| Memory data transfer rate | 3200 MT/s |
| Memory ranking | 1 |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Row cycle time | 45.75 ns |
| Refresh row cycle time | 350 ns |
| Row active time | 32 ns |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0 |
| SPD profile | Yes |
| Programming power voltage (VPP) | 2.5 V |
| Lead plating | Gold |
| Backlight colour | Red/Green/Blue |
| Master (outer) case height | 88.9 mm |
| Master (outer) case width | 190.5 mm |
| Master (outer) case length | 254 mm |
| Memory clock speed | 1600 MHz |
| Module configuration | 1024M x 64 |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 8 GB |
| Master (outer) case gross weight | 1.39 kg |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 70 °C |
| Package height | 171.5 mm |
| Depth | 133.4 mm |
| Package depth | 14 mm |
| Width | 7.1 mm |
| Package width | 121.9 mm |
| Height | 41.1 mm |
| Weight | 77.9 g |
| Package weight | 120.5 g |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Memorie RAM Kingston DDR4 16GB 3200Mhz CL16 1.35V Dual Channel” Anulează răspunsul
Produse similare
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR5 32GB 6000Mhz CL36 1.35V Dual Channel
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR4 32GB 3600MHz CL18 1.35V Dual Channel
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR5 32GB 6000Mhz CL30 1.4V Dual Channel
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR5 64GB 5600Mhz CL36 1.25V Dual Channel
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR4 16GB 3600MHz CL17 1.35V Dual Channel
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR5 64GB 6000Mhz CL30 1.4V Dual Channel
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR4 32GB 3200Mhz CL16 1.35V Dual Channel
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR5 32GB 5600MHz CL36 1.35V Dual Channel




Recenzii
Nu există recenzii până acum.