Memorie RAM Kingston Fury Beast, DIMM, DDR4, 16GB, 3200MHz, CL16, 1.35V, RGB
Memorie RAM Kingston DDR4 16GB 3200Mhz CL16 1.35V Fury Beast
720,61 lei
3 în stoc
SKU: KF432C16BB12A/16
Categorie: Memorii RAM Desktop
| ECC | No |
|---|---|
| _Frecvența memorie RAM | 3200MHz |
| _Radiator RAM | Da |
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
| _Tip memorie RAM | DDR4 |
| _Latenta | 16 CL |
| _Recomandat Gaming | Da |
| _Iluminare | Da |
| Cooling type | Heatsink |
| Backlight | Yes |
| Products per master (outer) case | 25 pc(s) |
| Component for | PC |
| JEDEC standard | Yes |
| Kit | Nu |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Capacitate | 16 GB |
| Radiator | Da |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Tip | DDR4 |
| Iluminare LED | Da |
| Latenta | 13 – 16 CL |
| Frecventa | 3200 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| CAS latency | 16 |
| Memory data transfer rate | 3200 MT/s |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Module configuration | 2048M x 64 |
| Row cycle time | 45.75 ns |
| Refresh row cycle time | 350 ns |
| Row active time | 32 ns |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0 |
| SPD profile | Yes |
| Programming power voltage (VPP) | 2.5 V |
| Lead plating | Gold |
| Backlight colour | Red/Green/Blue |
| Master (outer) case height | 88.9 mm |
| Memory clock speed | 1600 MHz |
| Master (outer) case width | 193 mm |
| Master (outer) case length | 325.1 mm |
| Memory ranking | 2 |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 85 °C |
| Country of origin | China, Taiwan |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 70 °C |
| Depth | 133.3 mm |
| Package depth | 14 mm |
| Package height | 171.4 mm |
| Height | 43 mm |
| Package width | 57.1 mm |
| Width | 8.2 mm |
| Master (outer) case gross weight | 1.91 kg |
| Weight | 49.02 g |
| Package weight | 67.2 g |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Memorie RAM Kingston DDR4 16GB 3200Mhz CL16 1.35V Fury Beast” Anulează răspunsul
Produse similare
Memorii RAM Desktop
2.351,00 lei
Memorii RAM Desktop
565,40 lei




Recenzii
Nu există recenzii până acum.