Memorie RAM Kingston FURY Renegade Pro ECC 128GB DDR5 6400Mhz CL32 Quad Channel
Memorie RAM Kingston DDR5 128GB 6000Mhz CL32 1.35V Quad Channel
20.105,17 lei
Stoc epuizat
SKU: KF560R32RBEK4-128
Categorie: Memorii RAM Desktop
| ECC | Yes |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 128GB |
| Cooling type | Heatsink |
| JEDEC standard | Yes |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Master (outer) case length | 469.9 mm |
| _Frecvența memorie RAM | 6000MHZ |
| Kit | Da |
| _Tip memorie RAM | DDR5 |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Radiator | Da |
| Kit dual channel | Nu |
| Iluminare LED | Nu |
| Internal memory type | DDR5 |
| Component for | PC/Server |
| On-Die ECC | Yes |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory ranking | 1 |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Row active time | 32 ns |
| SPD profile | Yes |
| Lead plating | Gold |
| Latenta | 29 – 32 CL |
| Frecventa | 6400 MHz |
| CAS latency | 32 |
| Row cycle time | 48 ns |
| Refresh row cycle time | 295 ns |
| Programming power voltage (VPP) | 1.8 V |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory data transfer rate | 6000 MT/s |
| Kit quad channel | Da |
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Module configuration | 4096M x 80 |
| Master (outer) case width | 207 mm |
| Master (outer) case height | 105.4 mm |
| Capacitate | 128 GB |
| Internal memory | 128 GB |
| Memory layout (modules x size) | 4 x 32 GB |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | 1.1 |
| Master (outer) case gross weight | 14.5 kg |
| Product colour | Black |
| Country of origin | China, Taiwan |
| Sustainability compliance | Yes |
| Compliance certificates | RoHS |
| Width | 38 mm |
| Storage temperature (T-T) | -55 – 100 °C |
| Depth | 133.3 mm |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 95 °C |
| Doesn't contain | Halogen |
| Package width | 104.1 mm |
| Package depth | 167.6 mm |
| Package height | 35.6 mm |
| Height | 31.2 mm |
| Package weight | 109.34 g |
| Weight | 86.8 g |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Memorie RAM Kingston DDR5 128GB 6000Mhz CL32 1.35V Quad Channel” Anulează răspunsul
Produse similare
Memorii RAM Desktop
770,52 lei
Memorii RAM Desktop
1.849,98 lei
Memorii RAM Desktop
1.756,51 lei




Recenzii
Nu există recenzii până acum.