Memorie RAM Kingston DDR5 16GB 6000Mhz CL36 Dual Channel Kit 1.35V Fury Beast Black EXPO
Memorie RAM Kingston DDR5 16GB 6000Mhz CL36 1.35V Dual Channel
3.126,88 lei Prețul inițial a fost: 3.126,88 lei.1.263,02 leiPrețul curent este: 1.263,02 lei.
5 în stoc
| ECC | No |
|---|---|
| _Radiator RAM | Da |
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
| _Iluminare | Nu |
| _Recomandat Gaming | Da |
| _Latenta | 36 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| Products per master (outer) case | 25 pc(s) |
| Component for | PC |
| JEDEC standard | Yes |
| _Frecvența memorie RAM | 6000MHZ |
| Kit | Da |
| _Tip memorie RAM | DDR5 |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Capacitate | 16 GB |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare LED | Nu |
| Frecventa | 6000 MHz |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Yes |
| Kit dual channel | Da |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory ranking | 1 |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Row active time | 32 ns |
| SPD profile | Yes |
| Lead plating | Gold |
| Row cycle time | 48 ns |
| Refresh row cycle time | 295 ns |
| Programming power voltage (VPP) | 1.8 V |
| Backlight | No |
| Latenta | 33 – 36 CL |
| CAS latency | 36 |
| Memory data transfer rate | 6000 MT/s |
| Master (outer) case width | 203.2 mm |
| Master (outer) case height | 101.6 mm |
| Master (outer) case gross weight | 2.75 kg |
| Memory clock speed | 3000 MHz |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | 1.0 |
| Master (outer) case length | 311.1 mm |
| Module configuration | 1024M x 64 |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 8 GB |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 85 °C |
| Country of origin | China, Taiwan |
| Storage temperature (T-T) | -55 – 100 °C |
| Depth | 133.3 mm |
| Package depth | 14 mm |
| Height | 34.9 mm |
| Package height | 171.4 mm |
| Package width | 95.2 mm |
| Width | 6.62 mm |
| Weight | 66.08 g |
| Package weight | 101.72 g |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Memorie RAM Kingston DDR5 16GB 6000Mhz CL36 1.35V Dual Channel” Anulează răspunsul
Produse similare
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR4 32GB 3600Mhz CL18 1.35V Fury Beast
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR5 32GB 6000Mhz CL30 1.4V Dual Channel
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR5 64GB 5600Mhz CL36 1.25V Dual Channel
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR4 16GB 3600MHz CL17 1.35V Dual Channel
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR4 32GB 3600MHz CL18 1.35V Dual Channel
Memorii RAM Desktop
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR5 32GB 6000Mhz CL30 1.4V Dual Channel
Memorii RAM Desktop




Recenzii
Nu există recenzii până acum.