Memorie KINGSTON 32GB DDR5 6000MHz CL30 FURY Beast
Memorie RAM Kingston DDR5 32GB 6000Mhz CL30 1.4V Fury Beast
3.445,98 lei
Stoc epuizat
SKU: KF560C30BBE-32
Categorie: Memorii RAM Desktop
| ECC | No |
|---|---|
| _Radiator RAM | Da |
| Capacitate memorie RAM | 32GB |
| _Iluminare | Nu |
| _Recomandat Gaming | Da |
| _Latenta | 30 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| Products per master (outer) case | 25 pc(s) |
| Component for | PC |
| JEDEC standard | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| _Frecvența memorie RAM | 6000MHZ |
| Kit | Nu |
| _Tip memorie RAM | DDR5 |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Radiator | Da |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare LED | Nu |
| Frecventa | 6000 MHz |
| Internal memory type | DDR5 |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Yes |
| Capacitate | 32 GB |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory voltage | 1.35 V |
| SPD profile | Yes |
| Lead plating | Gold |
| Latenta | 29 – 32 CL |
| Backlight | No |
| CAS latency | 30 |
| Memory data transfer rate | 6000 MT/s |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory clock speed | 3000 MHz |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | 1.0 |
| Master (outer) case height | 61 mm |
| Master (outer) case width | 196.8 mm |
| Master (outer) case length | 311.1 mm |
| Master (outer) case gross weight | 15 kg |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 85 °C |
| Country of origin | China, Taiwan |
| Storage temperature (T-T) | -55 – 100 °C |
| Depth | 133.3 mm |
| Package depth | 14 mm |
| Package weight | 54.1 g |
| Height | 34.9 mm |
| Package height | 171.4 mm |
| Package width | 57.1 mm |
| Width | 6.62 mm |
| Weight | 34.59 g |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Memorie RAM Kingston DDR5 32GB 6000Mhz CL30 1.4V Fury Beast” Anulează răspunsul
Produse similare
Memorii RAM Desktop
770,52 lei
Memorii RAM Desktop
1.849,98 lei




Recenzii
Nu există recenzii până acum.