Memorie RAM Kingston FURY Beast RGB White 32GB DDR5 6000MHz CL36 Dual Channel Kit
Memorie RAM Kingston DDR5 32GB 6000Mhz CL36 1.35V Dual Channel
2.332,37 lei
3 în stoc
SKU: KF560C36BWE2AK2-32
Categorie: Memorii RAM Desktop
| ECC | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 32GB |
| Cooling type | Heatsink |
| JEDEC standard | Yes |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Internal memory | 32 GB |
| _Frecvența memorie RAM | 6000MHZ |
| Kit | Da |
| _Tip memorie RAM | DDR5 |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Frecventa | 6000 MHz |
| Internal memory type | DDR5 |
| Component for | PC/Server |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Yes |
| Capacitate | 32 GB |
| Kit dual channel | Da |
| Iluminare LED | Da |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory ranking | 1 |
| Memory voltage | 1.35 V |
| SPD profile | Yes |
| Lead plating | Gold |
| Master (outer) case width | 190.5 mm |
| Master (outer) case length | 254 mm |
| Master (outer) case height | 177.8 mm |
| Latenta | 33 – 36 CL |
| CAS latency | 36 |
| Memory data transfer rate | 6000 MT/s |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Yes |
| Master (outer) case gross weight | 1.51 kg |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 85 °C |
| Height | 42.2 mm |
| Storage temperature (T-T) | -55 – 100 °C |
| Package height | 171.5 mm |
| Depth | 133.4 mm |
| Package depth | 14 mm |
| Width | 7.1 mm |
| Weight | 90 g |
| Package width | 121.9 mm |
| Package weight | 133.1 g |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Memorie RAM Kingston DDR5 32GB 6000Mhz CL36 1.35V Dual Channel” Anulează răspunsul
Produse similare
Memorii RAM Desktop
567,72 lei
Memorii RAM Desktop
2.360,25 lei




Recenzii
Nu există recenzii până acum.