Memorie RAM notebook Kingston FURY Impact, 32GB, DDR5, 5600MHz, CL40, 1.1v, Dual Channel Kit
Memorie RAM notebook Kingston FURY Impact, 32GB, DDR5, 5600MHz, CL40,
2.275,62 lei
3 în stoc
SKU: KF556S40IBK2-32
Categorie: Memorii RAM laptop
| ECC | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 32GB |
| Cooling type | Heatsink |
| Component for | Laptop |
| Products per master (outer) case | 25 pc(s) |
| JEDEC standard | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| _Frecvența memorie RAM | 5600MHZ |
| Kit | Nu |
| _Tip memorie RAM | DDR5 |
| Internal memory type | DDR5 |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Yes |
| CAS latency | 40 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory ranking | 1 |
| Module configuration | 2048M x 64 |
| SPD profile | Yes |
| Lead plating | Gold |
| Row cycle time | 48 ns |
| Refresh row cycle time | 295 ns |
| Programming power voltage (VPP) | 1.8 V |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Master (outer) case width | 203.2 mm |
| Master (outer) case length | 311.2 mm |
| Master (outer) case height | 101.6 mm |
| Memory clock speed | 2800 MHz |
| Memory data transfer rate | 5600 MT/s |
| Memory form factor | 262-pin SO-DIMM |
| Row active time | 28.56 ns |
| Tip | DDR5 SODIMM |
| Latenta | 37 – 40 CL |
| Kit quad channel | Nu |
| Tensiune alimentare | 1.1 V |
| Kit dual channel | Da |
| Master (outer) case gross weight | 1.28 kg |
| Capacitate | 32 GB |
| Frecventa | 5600 MHZ |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 85 °C |
| Storage temperature (T-T) | -55 – 100 °C |
| Package height | 171.5 mm |
| Package depth | 14 mm |
| Package width | 95.3 mm |
| Height | 30 mm |
| Width | 3.8 mm |
| Depth | 69.6 mm |
| Weight | 17.77 g |
| Package weight | 42.69 g |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Memorie RAM notebook Kingston FURY Impact, 32GB, DDR5, 5600MHz, CL40,” Anulează răspunsul
Produse similare
Memorii RAM laptop
Memorie RAM notebook Kingston, SODIMM, DDR4, 64GB, 3200MHz, CL20, 1.2V,
3.687,39 lei
Memorii RAM laptop
Memorie RAM notebook Kingston, SODIMM, DDR4, 32GB, 3200MHz, CL20, 1.2V,
1.384,03 lei






Recenzii
Nu există recenzii până acum.