Purificator de aer Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact, Smart Wi-Fi, CADR 230m3/h, Filtru HEPA, PM2.5, acoperire 48mp
Purificator de aer Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact, Smart
327,25 lei
100 în stoc
SKU: BHR5860EU
Categorie: Purificatoare aer
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
|---|---|
| Weight | 2.2 kg |
| Product colour | White |
| Built-in display | Yes |
| Depth | 220 mm |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Voice control | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Width | 220 mm |
| Noise level | 60 dB |
| Power consumption (max) | 27 W |
| Placement | Floor, Table |
| Height | 355 mm |
| Certification | TÜV Rheinland |
| Putere Purificator: | 27W |
| Culoare: | Alb |
| Filtru HEPA: | Da |
| Filtru Active Carbon: | Nu |
| HEPA filter | Yes |
| Anti-allergy filter | Yes |
| Particle filter | Yes |
| Filter life (max) | 12 month(s) |
| Air purify rate | 230 m³/h |
| Suitable for room area up to | 27 m² |
| Air particle sensor | Yes |
| Motor type | DC |
| Noise level (night mode) | 20 dB |
| Filtering capability | Allergens, Cigarette smoke, Dust mites, Odors, Pollen |
| Particle filtration | 0.3 µm |
| Filters out dust/pollen | 99.97% |
| CADR | 201 – 500 m3/h |
| Suprafata acoperita: | 31 – 50 m² |
| Producator | XIAOMI |
| Garantie | 36 |








Recenzii
Nu există recenzii până acum.