SURSA 1STPLAYER HA-650AC1 650W 80+ Standard NEGRU, Active PFC, ATX, Protectie OCP/OPP/OVP/SCP
SURSA 1STPLAYER HA-650AC1 650W 80+ Standard NEGRU, Active PFC, ATX,
172,85 lei inclusiv TVA
10 în stoc
SKU: HA-650AC1 BLACK
Categorie: Surse PC
| Number of fans | 1 fan(s) |
|---|---|
| Purpose | PC |
| Fan diameter | 12 cm |
| Total power | 650 W |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Cabling type | Non-Modular |
| Power supply unit (PSU) form factor | ATX |
| Power Factor Correction (PFC) type | Active |
| 80 PLUS certification | 80 PLUS |
| Efficiency | 80Plus |
| Modular | No |
| PSU Type | ATX |
| Iluminare RGB | Nu |
| Conectivitate: | Full – Modular |
| Certificare 80 Plus | 80 PLUS |
| PSU-Power | 650 W |
| PFC | Active |
| Power protection features | Over current, Over power, Over voltage, Overheating, Short circuit, Surge & inrush, Under voltage |
| Bearing technology | Hydro bearing |
| Product colour | Black |
| Weight | 2 kg |
| Depth | 150 mm |
| Height | 86 mm |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Country of origin | China |
| On/off switch | Yes |
| AC input voltage | 200 – 240 V |
| Width | 145 mm |
| AC input frequency | 47 – 60 Hz |
| Compliance certificates | CCC, CE, EAC, RoHS, UKCA |
| Certification | 80 Plus |
| Producator | 1st PLAYER |
| Garantie | 36 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „SURSA 1STPLAYER HA-650AC1 650W 80+ Standard NEGRU, Active PFC, ATX,” Anulează răspunsul
Produse similare
1.464,20 lei inclusiv TVA
650,75 lei inclusiv TVA
1.288,29 lei inclusiv TVA
650,75 lei inclusiv TVA
1.115,43 lei inclusiv TVA










Recenzii
Nu există recenzii până acum.