Sursa Spacer ATX True Power TP500, 500W, PFC activ, fan 120mm, 2x PCI-E (6), 5x S-ATA, 1x P8 (4+4), retail box, „SPPS-TP-500”
Descoperă mai multe la Craftera
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
Sursa Spacer ATX True Power TP500, 500W, PFC activ, fan 120mm, 2x PCI-E (6), 5x S-ATA, 1x P8 (4+4), retail box, „SPPS-TP-500”
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
| PSU Type | ATX |
|---|---|
| Purpose | PC |
| Fan diameter | 12 cm |
| Recomandat Gaming | Da |
| Conectivitate: | Full – Modular |
| Iluminare RGB | Nu |
| Certificare 80 Plus | No Certification |
| Combined power (+3.3V) | 100 W |
| Combined power (+5V) | 100 W |
| Combined power (+5Vsb) | 12.5 W |
| Max output current (+5Vsb) | 2.5 A |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| CPU power connector (4+4 pin) | Yes |
| ATX power connector (20+4 pin) | Yes |
| PCI Express connector | Yes |
| Power supply unit (PSU) form factor | ATX |
| Number of SATA power connectors | 5 |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 2 |
| Max output current (+3.3V) | 18 A |
| Max output current (+12V) | 0.5 A |
| Combined power (+12V) | 6 W |
| Max output current (+12V1) | 29 A |
| Max output current (+12V2) | 29 A |
| Max output current (+5V) | 19 A |
| Total power | 500 W |
| Putere Sursa | 500 W |
| PSU-Power | 500 W |
| PFC | Active |
| Warranty period | 2 year(s) |
| AC input voltage | 230 V |
| Sursa Modulara | Nu |
| Permite Asamblare | Standard |
| 20+4 Pin ATX | 1 |
| 4+4 Pin ATX/EPS | 1 |
| -12V | 0.3 A |
| +5V | 18 A |
| Tip sursa | ATX |
| +3.3V | 16 A |
| SATA | 4 |
| +12V 1 | 15 A |
| Permite Wire Management | Nu |
| +5Vsb | 2 A |
| 6+2 PCI-E | 1 |
| +12V 2 | 14 A |
| Numar de ventilatoare | 1 |
| Voltaj/Amperaj | 200-240Vac |
| Producator | SPACER |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Nu există recenzii până acum.