Apple Magic Keyboard for iPad Air 11-inch (M3) – Ukrainian – Black
Descoperă mai multe la Craftera
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
1.422,28 lei
8 în stoc
Apple Magic Keyboard for iPad Air 11-inch (M3) – Ukrainian – Black
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
| Backlight | No |
|---|---|
| Numeric keypad | No |
| Pointing device | Trackpad |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Multimedia keys | Yes |
| Keyboard key switch | Scissor key switch |
| Maximum screen size | 27.9 cm (11) |
| Keyboard language | Ukrainian |
| Cover | Yes |
| Tastatura | N/A |
| Tip | Cover |
| StandMode | Nu |
| Brand Compatibil: | Apple |
| Culoare: | Negru |
| Compatibility | iPad Air 11-inch (M3) iPad Air 11-inch (M2) iPad Air (5th generation) iPad Air (4th generation) |
| Product colour | Black |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Package width | 212 mm |
| Package weight | 1.03 kg |
| Package height | 27 mm |
| Package depth | 271 mm |
| Brand compatibility | Apple |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
Tastaturi tablete
Apple Magic Keyboard for iPad Air 11-inch (M3) – International English
Tastaturi tablete
Tastaturi tablete
Recenzii
Nu există recenzii până acum.