Xiaomi Smart Evaporative Humidifier EU
Xiaomi Smart Evaporative Humidifier EU
347,60 lei
Stoc epuizat
SKU: BHR8532EU
Categorie: Umidificatoare
| Power supply type | AC |
|---|---|
| Capacitate | 400 ml/h |
| Capacitate rezervor apa | 4L |
| Smart: | Da |
| Culoare: | Alb |
| Humidification capacity | 400 ml/h |
| Operating time | 19 h |
| POWER | 9 W |
| Weight | 2.6 kg |
| Product colour | White |
| Width | 230 mm |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Depth | 390 mm |
| Noise level | 50 dB |
| Water tank capacity | 4 L |
| Automatic mode | Yes |
| Producator | XIAOMI |
| Garantie | 24 |










Recenzii
Nu există recenzii până acum.