ASUS TUF Gaming ARGB PWM Fan Hub. Type: Fan controller, Product colour: Black, Fan connector: 4-pin. Width: 115 mm, Depth: 69 mm, Height: 17.7 mm
ASUS TUF Gaming ARGB PWM Fan Hub. Type: Fan controller,
90,30 lei
47 în stoc
SKU: 90DA00C0-B09000
Categorie: Ventilatoare carcasa
| Numar ventilatoare | 6 |
|---|---|
| Culoare: | Negru |
| Led RGB | Da |
| Fan connector | 4-pin |
| Rotatie maxima pe minut: | N/A |
| Dimensiune | N/A |
| Power connector | SATA |
| Number of fan connectors | 6 |
| RGB connector | 6 |
| Product colour | Black |
| Width | 115 mm |
| Depth | 6.9 mm |
| Height | 177 mm |
| Weight | 815 g |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „ASUS TUF Gaming ARGB PWM Fan Hub. Type: Fan controller,” Anulează răspunsul
Produse similare
Ventilatoare carcasa
222,87 lei
Ventilatoare carcasa
Ventilatoare Carcasa CORSAIR iCUE LINK LX120 REVERSE 1x120mm RGB NEGRU
150,02 lei
Ventilatoare carcasa
444,91 lei
Ventilatoare carcasa
Ventilatoare Carcasa CORSAIR RS120-R 3x120mm ARGB NEGRU, viteza 0.420-2100 RPM
196,81 lei




Recenzii
Nu există recenzii până acum.