Ventilator Carcasa CORSAIR iCUE LINK RX140 MAX 1x140mm ALB, viteza 0.300-1600 RPM +/- 10%, Airflow: 27.2-102.6 CFM, Presiune Statica: 0.2-2.38 mm-H2O, Nivel de zgomot: 10-31dBA
Ventilator Carcasa CORSAIR iCUE LINK RX140 MAX 1x140mm ALB
222,87 lei
1 în stoc
SKU: CO-9051039-WW
Categorie: Ventilatoare carcasa
| PACKAGE-QUANTITY | 1 |
|---|---|
| Numar ventilatoare | 1 |
| FAN-SIZE | 140mm |
| Screws included | Yes |
| Illumination colour | Multi |
| Fan diameter | 14 cm |
| Dimensiune | 14 cm |
| Culoare: | Alb |
| Rotatie maxima pe minut: | 1600 RPM |
| Led RGB | Da |
| Suitable location | Computer case |
| Noise level (low speed) | 10 dB |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Illumination LED | Yes |
| Minimum air pressure | 0.2 mmH2O |
| Number of LEDs | 8 |
| Noise level (high speed) | 31 dB |
| Fan dimensions (W x D x H) | 140 x 140 x 30 mm |
| Minimum airflow (imperial) | 27.2 cfm |
| Maximum airflow | 102.9 cfm |
| Maximum air pressure | 2.38 mmH2O |
| Fan current | 0.29 A |
| Fan weight | 366 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | White |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Package type | Box |
| Rotational speed (min) | 300 RPM |
| Rotational speed (max) | 1600 RPM |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 60 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Ventilator Carcasa CORSAIR iCUE LINK RX140 MAX 1x140mm ALB” Anulează răspunsul
Produse similare
Ventilatoare carcasa
Ventilatoare Carcasa CORSAIR iCUE LINK LX120 REVERSE 3x120mm RGB ALB
496,87 lei
Ventilatoare carcasa
444,91 lei




Recenzii
Nu există recenzii până acum.