PowerEdge R360 Rack Server Intel Xeon 6 Performance 6353P 2.7G, 8C/16T, 24M Cache, Turbo, (65W) DDR5-4800, 32GB UDIMM, 5600MT/s ECC, 480GB SSD SATA Read Intensive 6Gbps 512e 2.5in Hot-plug AG Drive,3.5in HYB CARR, 3.5″ Chassis with up to 4 Hot Plug Hard Drives, Motherboard with with Broadcom 5720 Dual Port 1Gb On-Board LOM, PERC H755 SAS Front, No Riser, iDRAC9, Enterprise 16G, No Operating System, Dual, (1+1)RDNT, Hot-Plug PSU, 700W, 36 months Basic Next Business Day
PowerEdge R360 Rack Server Intel Xeon 6 Performance 6353P 2.7G,
17.674,12 lei Prețul inițial a fost: 17.674,12 lei.16.886,09 leiPrețul curent este: 16.886,09 lei. inclusiv TVA
Stoc epuizat
SKU: R36019848627
Categorie: Sisteme server
| Form factor | Rack 1U |
|---|---|
| Numar Nuclee | 8 |
| Capacitate RAM | 32GB |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Capacitate HDD | 480GB |
| Putere Sursa | 700 W |
| Memorie maxima | 128 GB |
| Numar thread-uri | 16 |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | 1 |
| Serial | 1 |
| Cache | 24 MB |
| Numar surse suportate | 2 |
| Procesoare instalate | 1 |
| Tehnologii | 10 nm Enhanced SuperFin |
| Memorie RAM inclusa | Da |
| Tip Memorie | ECC |
| Tip RAM | DDR5 |
| Numar sloturi ocupate | 1 |
| Stocare inclusa | Da |
| Interfata SSD | SATA |
| Capacitate SSD | 480 GB |
| Tip unitati de stocare suportate | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Interfata suportata | SATA |
| Hot Plug/Hot Swap | Da |
| iDRAC | iDRAC9 Enterprise 16G |
| Video | 1x VGA |
| Numar surse instalate | 2 |
| Redundanta | Da |
| Tip sursa | Hot Plug |
| Certificare | Titanium |
| Small Business | Da |
| Tip | Rack 1U |
| Max TDP | 65 W |
| Procesoare suportate | 1 |
| Sloturi PCI Express 4.0 x8 | 1 |
| Sloturi PCI Express 4.0 x16 | 1 |
| Capacitate memorie instalata | 32 GB |
| DIMM | UDIMM |
| Numar sloturi RAM | 4 |
| Compatibilitate DIMM | UDIMM |
| Unitate optica inclusa | Nu |
| Controller retea | Broadcom 5720 |
| Dimensiuni | 482 x 42.8 x 598.9 mm |
| Socket | 1700 |
| Chipset | Intel C262 |
| Altele | 1x Micro-AB USB |
| Controller stocare | PERC H755 |
| Suport RAID | 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 |
| Detalii controller retea | 2x RJ-45, 1 Gbps |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Frecventa turbo max | 5.40 GHz |
| Frecventa memorie instalata | 5600 MHz |
| Familie Procesor | Xeon 6 |
| Numar maxim de unitati | 4 |
| Model Procesor | 6353P |
| Frecventa procesor | 2.70 GHz |
| Sistem de operare | No Operating System |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „PowerEdge R360 Rack Server Intel Xeon 6 Performance 6353P 2.7G,” Anulează răspunsul
Produse similare
Reduceri!
Reduceri!
Sisteme server
41.021,02 lei inclusiv TVA
Sisteme server
75.328,08 lei inclusiv TVA
Sisteme server
72.244,10 lei inclusiv TVA
Sisteme server
41.726,69 lei inclusiv TVA




Recenzii
Nu există recenzii până acum.