SSD Adata Legend 800, 2TB, M.2 2280, PCIe Gen3x4, NVMe, R/W speed 2500MBs/2000MBs
SSD Adata Legend 800, 2TB, M.2 2280, PCIe Gen3x4, NVMe,
2.337,62 lei inclusiv TVA
Stoc epuizat
SKU: ALEG-800-2000GCS
Categorie: SSDuri Interne
| Bracket-3.5in | No |
|---|---|
| Format SSD | 2.5" |
| _Recomandat Gaming | Da |
| Iluminare LED | Nu |
| Mean time between failures (MTBF) | 1500000 h |
| Format | M.2 |
| Suport NVMe | Da |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Interfata | PCI Express 3.0 x4 |
| Citire max | 3500 – 4000 MB/s |
| Read speed | 3500 MB/s |
| Capacitate | 2 TB |
| SSD capacity | 2 TB |
| TBW rating | 1200 |
| Scriere Max | 2500 – 3000 MB/s |
| Write speed | 2800 MB/s |
| Hardware encryption | Yes |
| Security algorithms | 256-bit AES |
| Operating shock | 1500 G |
| NVMe version | 1.4 |
| SSD form factor | M.2 |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Yes |
| Component for | PC/Laptop |
| Interfata SSD | PCI-E |
| Memory type | 3D NAND |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 85 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 70 °C |
| Package type | Box |
| Brand specific technologies | SLC Caching |
| Width | 22 mm |
| Depth | 80 mm |
| Weight | 73 g |
| Height | 265 mm |
| Certification | CE, FCC, BSMI, KC, EAC, RCM, morocco, UKCA, RoHS |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 36 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „SSD Adata Legend 800, 2TB, M.2 2280, PCIe Gen3x4, NVMe,” Anulează răspunsul
Produse similare
SSDuri Interne
5.302,63 lei inclusiv TVA
SSDuri Interne
1.014,77 lei inclusiv TVA








Recenzii
Nu există recenzii până acum.