SSD Adata Legend 860, 2TB, M.2 2280, PCI
SSD Adata Legend 860, 2TB, M.2 2280, PCI
1.716,36 lei inclusiv TVA
1 în stoc
SKU: SLEG-860-2000GCS
Categorie: SSDuri Interne
| Bracket-3.5in | No |
|---|---|
| ECC | Yes |
| Recomandat Gaming | Da |
| Interfata | PCI Express 4.0 x4 |
| Format | M.2 |
| Suport NVMe | Da |
| Hardware encryption | No |
| NVMe version | 2.0 |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| Capacitate | 2 TB |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| Scriere Max | 5000 – 6000 MB/s |
| Citire max | 6000 – 7000 MB/s |
| Read speed | 6000 MB/s |
| Write speed | 5000 MB/s |
| TBW rating | 640 |
| Low-density parity-check (LDPC) | Yes |
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| Mean time between failures (MTBF) | 2000000 h |
| Operating shock | 1500 G |
| SSD form factor | M.2 |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Yes |
| Memory type | 3D NAND |
| SSD capacity | 2TB |
| SSD interface | PCI-E |
| Component for | PC/Notebook/Game console |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 85 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 70 °C |
| Package type | Box |
| Brand specific technologies | SLC Caching |
| Width | 22 mm |
| Depth | 80 mm |
| Height | 3.13 mm |
| Weight | 9.5 g |
| Compliance certificates | BSMI, CE, EAC, Federal Communications Commission (FCC), KC, RCM, RoHS, UKCA |
| Certification | morocco |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 60 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „SSD Adata Legend 860, 2TB, M.2 2280, PCI” Anulează răspunsul
Produse similare
SSDuri Interne
1.014,77 lei inclusiv TVA
SSDuri Interne
4.473,94 lei inclusiv TVA




Recenzii
Nu există recenzii până acum.