SURSA 1STPLAYER HA-650AC1 650W 80+ Standard NEGRU, Active PFC, ATX, Protectie OCP/OPP/OVP/SCP
SURSA 1STPLAYER HA-650AC1 650W 80+ Standard NEGRU, Active PFC, ATX,
10 în stoc
SKU: HA-650AC1 BLACK
| Fan diameter | 12 cm |
| Total power | 650 W |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Certificare 80 Plus | 80 PLUS |
| PSU-Power | 650 W |
| Weight | 2 kg |
| Depth | 150 mm |
| Height | 86 mm |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Country of origin | China |
| On/off switch | Yes |
| AC input voltage | 200 – 240 V |
| Width | 145 mm |
| AC input frequency | 47 – 60 Hz |
| Garantie | 36 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „SURSA 1STPLAYER HA-650AC1 650W 80+ Standard NEGRU, Active PFC, ATX,” Anulează răspunsul