Sursa PC 1stPlayer? 750W, 80 PLUS® Gold si certificat Gold Cybenetics, Full-modular, ATX 3.1, PCIe 5.1, HA-750BA2
Sursa PC 1stPlayer? 750W, 80 PLUS® Gold si certificat Gold
367,05 lei inclusiv TVA
10 în stoc
SKU: HA-750BA2
Categorie: Surse PC
| Recomandat Gaming | Da |
|---|---|
| Modular | Yes |
| PSU Type | ATX |
| Iluminare RGB | Nu |
| Conectivitate: | Full – Modular |
| Certificare 80 Plus | 80 PLUS Gold |
| PSU-Power | 750 W |
| 20+4 Pin ATX | 1 |
| -12V | 0.3 A |
| Rail +12V | 1 |
| Putere Sursa | 750 W |
| Numar de ventilatoare | 1 x 120 mm |
| PFC | Activ |
| Dimensiuni | 140 x 150 x 86 mm |
| 6+2 PCI-E | 2 |
| +5V | 20 A |
| +3.3V | 20 A |
| Certificare | 80+ Gold |
| Permite Wire Management | Da |
| 4+4 Pin ATX/EPS | 2 |
| 16 Pin PCI-E | 1 |
| SATA | 4 |
| Molex | 2 |
| Permite Asamblare | Premium |
| +12V 1 | 62.5 A |
| +5Vsb | 3 A |
| Tip sursa | ATX 3.1 |
| Protectii | UVP, OVP, OPP, SCP, OCP, OTP |
| Voltaj/Amperaj | 100-240V/ 50-60Hz, 10 – 5A |
| Sursa Modulara | Da, Full Modulara |
| Eficienta | 91.35 % |
| Producator | 1st PLAYER |
| Garantie | 36 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Sursa PC 1stPlayer? 750W, 80 PLUS® Gold si certificat Gold” Anulează răspunsul
Produse similare
1.464,20 lei inclusiv TVA
887,67 lei inclusiv TVA




Recenzii
Nu există recenzii până acum.