Samsung A06 A065F 6.7″ 4GB 64GB DualSIM Green (garantie doar la NOD)
Samsung A06 A065F 6.7" 4GB 64GB DualSIM Green (garantie doar
488,05 lei inclusiv TVA
1 în stoc
SKU: SM-A065FZGD
Categorie: Telefoane mobile
| Sistem de operare | Android |
|---|---|
| Numar Nuclee | 8 |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Memorie Interna: | 64 GB |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Culoare: | Verde |
| Conectivitate internet | 4G |
| Dimensiune ecran | 6.7" |
| Tip Telefon | SmartPhone |
| Rezolutie camera principala | 50 MP |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Samsung A06 A065F 6.7" 4GB 64GB DualSIM Green (garantie doar” Anulează răspunsul
Produse similare
Telefoane mobile
2.745,89 lei inclusiv TVA
Reduceri!
Telefoane mobile
Telefoane mobile
3.035,15 lei inclusiv TVA
Telefoane mobile
5.402,29 lei inclusiv TVA
Telefoane mobile
3.602,53 lei inclusiv TVA
Telefoane mobile
8.537,09 lei inclusiv TVA
Telefoane mobile
4.335,65 lei inclusiv TVA




Recenzii
Nu există recenzii până acum.