Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 12GB/512GB Midnight Black
Telefon XIAOMI MZB0I9LEU, Dual SIM, RAM, Negru
2.015,30 lei inclusiv TVA
50 în stoc
SKU: MZB0I9LEU
Categorie: Telefoane mobile
| Wi-FI | Yes |
|---|---|
| USB Port | Yes |
| Front camera | Yes |
| Position location | Yes |
| Assisted GPS (A-GPS) | Yes |
| Rear camera | Yes |
| Tip Telefon | SmartPhone |
| Sistem de operare | Android |
| Numar Nuclee | 8 |
| Rezolutie camera principala | N/A |
| Culoare: | Negru |
| Dimensiune ecran | Peste 6 inch |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| SIM card capability | Dual SIM |
| FM radio | Yes |
| Memorie RAM | N/A |
| Flash card support | Yes |
| Conectivitate internet | N/A |
| Battery capacity | 5110 mAh |
| Memorie Interna: | N/A |
| Touchscreen | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Product colour | Black |
| Compatible memory cards | MicroSDXC |
| Display diagonal | 16.9 cm (6.67) |
| Display resolution | 1080 x 2400 pixels |
| Weight | 190 g |
| Producator | XIAOMI |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Telefon XIAOMI MZB0I9LEU, Dual SIM, RAM, Negru” Anulează răspunsul
Produse similare
Telefoane mobile
3.722,52 lei inclusiv TVA
Telefoane mobile
5.810,02 lei inclusiv TVA
Telefoane mobile
1.038,14 lei inclusiv TVA
Telefoane mobile
434,17 lei inclusiv TVA
Telefoane mobile
Samsung Galaxy S26 S942 6.3" 12GB 512GB DualSIM Cobalt Violet
4.662,05 lei inclusiv TVA
Telefoane mobile
5.079,96 lei inclusiv TVA
Telefoane mobile
4.036,72 lei inclusiv TVA
Telefoane mobile
2.957,88 lei inclusiv TVA








Recenzii
Nu există recenzii până acum.