Ventilator Carcasa CORSAIR RS140 1x140mm NEGRU, viteza 0.330-1700 RPM +/- 10%, Airflow: 14.6-95.5 CFM, Presiune Statica: 0.11-3.46 mm-H2O, Nivel de zgomot: 10-36dBA
Ventilator Carcasa CORSAIR RS140 1x140mm NEGRU
119,97 lei inclusiv TVA
1 în stoc
SKU: CO-9050190-WW
Categorie: Ventilatoare carcasa
| LED | Nu |
|---|---|
| PACKAGE-QUANTITY | 1 |
| Numar ventilatoare | 1 |
| FAN-SIZE | 140mm |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Screws included | Yes |
| Number of screws | 4 |
| Fan diameter | 14 cm |
| Dimensiune | 14 cm |
| Culoare: | Negru |
| Rotatie maxima pe minut: | 1700 RPM |
| Led RGB | Nu |
| Suitable location | Computer case |
| Noise level (low speed) | 10 dB |
| Noise level (high speed) | 36 dB |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Fan dimensions (W x D x H) | 140 x 140 x 25 mm |
| Fan connector | 4-pin |
| Minimum airflow (imperial) | 14.6 cfm |
| Maximum airflow | 95.5 cfm |
| Minimum air pressure | 0.11 mmH2O |
| Maximum air pressure | 3.46 mmH2O |
| Fan weight | 293 g |
| Fan current | 0.45 A |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package type | Box |
| Rotational speed (max) | 1700 RPM |
| Rotational speed (min) | 330 RPM |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 60 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Ventilator Carcasa CORSAIR RS140 1x140mm NEGRU” Anulează răspunsul
Produse similare
Ventilatoare carcasa
475,86 lei inclusiv TVA
Ventilatoare carcasa
Ventilatoare Carcasa CORSAIR iCUE LINK RX120 MAX 3x120mm RGB ALB
759,54 lei inclusiv TVA
Ventilatoare carcasa
247,07 lei inclusiv TVA
Ventilatoare carcasa
Ventilatoare Carcasa CORSAIR iCUE LINK RX140 MAX 2x140mm NEGRU
612,10 lei inclusiv TVA
Ventilatoare carcasa
141,33 lei inclusiv TVA
Ventilatoare carcasa
Ventilatoare Carcasa CORSAIR iCUE LINK LX120 REVERSE 3x120mm RGB ALB
613,12 lei inclusiv TVA
Ventilatoare carcasa
Ventilatoare Carcasa CORSAIR iCUE LINK LX140 2x140mm RGB ALB
518,56 lei inclusiv TVA
Ventilatoare carcasa
61,00 lei inclusiv TVA




Recenzii
Nu există recenzii până acum.