Dulap rack de perete 19″, 9U, 600×600 mm, pentru asamblare, usa metalica, gri,
Dulap rack de perete 19", 9U, 600×600 mm, pentru asamblare,
684,30 lei Prețul inițial a fost: 684,30 lei.426,03 leiPrețul curent este: 426,03 lei. inclusiv TVA
2 în stoc
SKU: WF01-6609-00S
Categorie: Cabinete metalice
| Quick installation guide | Yes |
|---|---|
| Key lock | Yes |
| Screws included | Yes |
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Mounting kit | Yes |
| Material | Steel |
| Maximum weight capacity | 60 kg |
| Capacitate Rack | 9U |
| Forma: | Perete |
| Culoare: | Gri |
| Adacime | intre 501 si 999 mm |
| Latime | 0-600mm |
| Inaltime | 1-10u |
| Rack capacity | 9U |
| Front door key lock | Yes |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19) |
| Rack rails | Yes |
| Protectie cabinet | IP20 |
| Product colour | Grey |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Weight | 23.6 kg |
| Depth | 600 mm |
| Width | 600 mm |
| Side panel key lock | Yes |
| Certification | ANSI/EIA RS-310-D, DIN 41491/PART 1, DIN 41494/PART 7, ETSI, IEC297-2:1982 |
| Front door construction | Metal |
| Grounding kit | Yes |
| Height | 512.4 mm |
| Mounting depth (max) | 53 cm |
| Producator | LANBERG |
| Garantie | 36 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Dulap rack de perete 19", 9U, 600×600 mm, pentru asamblare,” Anulează răspunsul
Produse similare
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Dulap rack 10" perete 9U / 280×310 pentru auto-asamblare, cu
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice




Recenzii
Nu există recenzii până acum.