Rack de podea 19 Triton 18U 600x600mm usa fata sticla panouri laterale/spate detasabile sectiuni pentru ventilatie activa, sectiuni acces cabluri sus/jos/spate, IP20 gri
Rack de podea 19 Triton 18U 600x600mm usa fata sticla
1.872,95 lei inclusiv TVA
Stoc epuizat
SKU: RMA-18-A66-CAX-N1
Categorie: Cabinete metalice
| Cable management | Yes |
|---|---|
| Culoare: | Gri |
| Adacime | intre 501 si 999 mm |
| Latime | 0-600mm |
| Inaltime | 10-25u |
| Forma: | Podea |
| Capacitate Rack | 18U |
| Rack capacity | 18U |
| Rack rails | Yes |
| Maximum weight capacity | 800 kg |
| Removable side panels | Yes |
| Inner width | 49.7 cm |
| Protectie cabinet | IP20 |
| Inner height | 76.8 cm |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Weight | 3.9 kg |
| Depth | 600 mm |
| Width | 600 mm |
| Height | 900 mm |
| Package weight | 4.75 kg |
| Producator | TRITON |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Rack de podea 19 Triton 18U 600x600mm usa fata sticla” Anulează răspunsul
Produse similare
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Cabinet rack Lanberg Free standing, size 19", ITC 27U, maximum
Reduceri!
Cabinete metalice
Dulap rack 10" perete 9U / 280×310 pentru auto-asamblare, cu
Reduceri!
Cabinete metalice




Recenzii
Nu există recenzii până acum.