Camera videoconferinta Logitech ConferenceCam Connect, rezolutie Full HD 1080p (pana la 1920 x 1080), conectivitate: usb 2.0, H.264 Video Coding, câmp vizual de 90 grade cu autofocus, 2x microfoane omdirectionale integrate, Difuzor integrat full duplex cu anularea ecoului și a zgomotului, Comenzi pentru preluarea/încheierea apelurilor, volum, sunet, Panorama digitală, înclinare și zoom de la telecomandă
Camera videoconferinta Logitech ConferenceCam Connect, rezolutie Full HD 1080p (pana
2.329,49 lei inclusiv TVA
3 în stoc
SKU: 960-001034
Categorie: Camere Web
| Wi-FI | Yes |
|---|---|
| Interfata | USB 2.0 |
| Telecomanda | Da |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Master (outer) case height | 200 mm |
| Plug and Play | Yes |
| Number of microphones | 2 |
| Privacy camera | Yes |
| Privacy type | Privacy shutter |
| Cable lock slot | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Aspect ratio | 16:9 |
| USB cable length | 1.8 m |
| Supported graphics resolutions | 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Tilt angle range | -10 – 10° |
| Inregistrare Video | 1920 x 1080 pixeli |
| Videoconferinta | Da |
| Zoom capability | Yes |
| Field of view (FOV) angle | 90° |
| PTZ control | Yes |
| Photo feature | Yes |
| Supported video modes | 1080p, 720p |
| Mounting type | Stand |
| Talk time | 15 h |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Minimum RAM | 2000 MB |
| Remote control function | Yes |
| Remote control transmission distance | 3.048 m |
| Microphone frequency response | 100 – 16000 Hz |
| Microphone sensitivity | -34 dB |
| Sound pressure level (max) | 91.5 dB |
| Speaker frequency range | 140 – 16000 Hz |
| Microphone pick-up range | 3.6 m |
| Master (outer) case gross weight | 6.5 kg |
| Master (outer) case length | 428 mm |
| Master (outer) case width | 308 mm |
| Remote control dimensions (W x H x D) | 41 x 128 x 9 mm |
| Remote control weight | 32 g |
| Microphone direction type | Omnidirectional |
| Telepresence | No |
| Remote control interface | IR Wireless |
| Microphone frequency | 100 – 16000 Hz |
| Rezolutie video | Full HD |
| Microfon | Da |
| Rezolutie | Intre 2.1MP si 4MP |
| Focus adjustment | Auto |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Batteries included | Yes |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| AC adapter included | Yes |
| Cables included | USB |
| Digital zoom | 4x |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Product colour | Grey |
| Width | 75 mm |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Maximum video resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Video formats supported | H.264 |
| Power source type | AC, Battery |
| Remote control included | Yes |
| Depth | 75 mm |
| Height | 304.2 mm |
| Weight | 766 g |
| HD type | Full HD |
| Number of batteries supported | 2 |
| Battery capacity | 3200 mAh |
| Package width | 90 mm |
| Package depth | 148 mm |
| Package height | 420 mm |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Package weight | 14.9 kg |
| Product type | Group video conferencing system |
| Frequency range | 140 – 16000 Hz |
| Viewing angle, horizontal | 82.1° |
| Viewing angle, vertical | 52.2° |
| Producator | LOGITECH |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Camera videoconferinta Logitech ConferenceCam Connect, rezolutie Full HD 1080p (pana” Anulează răspunsul
Produse similare
3.860,81 lei inclusiv TVA
131,15 lei inclusiv TVA
597,87 lei inclusiv TVA
1.895,32 lei inclusiv TVA
126,07 lei inclusiv TVA
550,08 lei inclusiv TVA








Recenzii
Nu există recenzii până acum.