Husa laptop Trust Lisboa, compatibila cu dimensiune diagonala latop maxim 16″, negru
Husa laptop Trust Lisboa, compatibila cu dimensiune diagonala latop maxim
113,87 lei Prețul inițial a fost: 113,87 lei.85,40 leiPrețul curent este: 85,40 lei. inclusiv TVA
10 în stoc
SKU: TR-25248
Categorie: Genti laptop
| Bag-Type | Bag |
|---|---|
| Made with recycled materials | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Maximum screen size | 40.6 cm (16) |
| Product main colour | Black |
| Closure type | Zipper |
| Number of compartments | 1 |
| Case type | Sleeve case |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 15 x 265 x 385 mm |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Geanta de umar: | Nu |
| Culoare: | Negru |
| Material | Poliester |
| Material reciclat: | Da |
| Bag-Size | 17.x" |
| Width | 25 mm |
| Brand compatibility | Universal |
| Depth | 285 mm |
| Shoulder strap | No |
| Carrying handle(s) | No |
| Weight | 208 g |
| Height | 400 mm |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Husa laptop Trust Lisboa, compatibila cu dimensiune diagonala latop maxim” Anulează răspunsul
Produse similare
Reduceri!
Reduceri!
284,70 lei inclusiv TVA
Reduceri!
Reduceri!
Reduceri!
Reduceri!
Reduceri!
Genti laptop




Recenzii
Nu există recenzii până acum.