HDD intern Seagate, IronWolf, 12TB, 3.5″, SATA3, 6 Gb/s, 7200rpm, 256MB
HDD Seagate IronWolf 12TB SATA-III 7200RPM 256MB
3.390,02 lei inclusiv TVA
60 în stoc
SKU: ST12000VN0008
Categorie: Hard Diskuri Nas
| Hybrid-SSHD | No |
|---|---|
| Interface | Serial ATA III |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Start/stop cycles | 600000 |
| Workload rate limit | 180 TB/year |
| Operating shock | 70 G |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Non-operating shock | 250 G |
| Storage drive buffer size | 256 MB |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Start-up current | 1.8 A |
| Mean time between failures (MTBF) | 1000000 h |
| HDD capacity | 12 TB |
| HDD sustained transfer rate | 210 MiB/s |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Component for | NAS |
| Power consumption (idle) | 5 W |
| Viteza rotatie HDD Nas | 7200 rpm |
| Buffer HDD Nas | 256 MB |
| Capacitate HDD Nas | 12 TB |
| Non-operating altitude | -304.8 – 12192 m |
| Quantity per box | 20 pc(s) |
| HDD size | 3.5 |
| Weight | 690 g |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Width | 101.8 mm |
| Height | 26.1 mm |
| Depth | 147 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Layers per pallet | 8 pc(s) |
| Doesn't contain | Halogen |
| Products per pallet | 40 pc(s) |
| Power consumption (standby) | 0.8 W |
| Power consumption (typical) | 7.8 W |
| Operating temperature (T-T) | 5 – 70 °C |
| Producator | SEAGATE |
| Garantie | 36 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „HDD Seagate IronWolf 12TB SATA-III 7200RPM 256MB” Anulează răspunsul
Produse similare
Hard Diskuri Nas
2.260,35 lei inclusiv TVA
Hard Diskuri Nas
5.205,02 lei inclusiv TVA
Hard Diskuri Nas
2.465,75 lei inclusiv TVA
Hard Diskuri Nas
4.736,28 lei inclusiv TVA
Hard Diskuri Nas
1.639,08 lei inclusiv TVA
Hard Diskuri Nas
2.214,59 lei inclusiv TVA




Recenzii
Nu există recenzii până acum.