HDD intern Seagate, 3.5″, 4TB, Ironwolf Pro, 7200rpm, 256MB
HDD Seagate IronWolf Pro 4TB SATA-III 7200RPM 256MB
2.071,23 lei inclusiv TVA
Stoc epuizat
SKU: ST4000NE001
Categorie: Hard Diskuri Nas
| Hybrid-SSHD | No |
|---|---|
| HDD capacity | 4 TB |
| Interface | Serial ATA III |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Operating shock | 70 G |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Non-operating shock | 250 G |
| Storage drive buffer size | 256 MB |
| Storage drive adapter included | No |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Component for | NAS |
| Viteza rotatie HDD Nas | 7200 rpm |
| Buffer HDD Nas | 256 MB |
| Capacitate HDD Nas | 4 TB |
| Non-operating vibration | 2.27 G |
| Average latency | 4.16 ms |
| Mean time between failures (MTBF) | 1200000 h |
| HDD sustained transfer rate | 200 MiB/s |
| HDD size | 3.5 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Operating temperature (T-T) | 5 – 60 °C |
| Width | 101.8 mm |
| Height | 26.1 mm |
| Depth | 147 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Weight | 643 g |
| Producator | SEAGATE |
| Garantie | 60 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „HDD Seagate IronWolf Pro 4TB SATA-III 7200RPM 256MB” Anulează răspunsul
Produse similare
Hard Diskuri Nas
5.205,02 lei inclusiv TVA
Hard Diskuri Nas
1.639,08 lei inclusiv TVA
Hard Diskuri Nas
975,10 lei inclusiv TVA
Hard Diskuri Nas
2.465,75 lei inclusiv TVA




Recenzii
Nu există recenzii până acum.