HDD intern Seagate, 3.5″, 4TB, IronWolf, SATA3, 7200rpm, 256MB
HDD Seagate IronWolf Pro 4TB SATA-III 7200RPM 256MB
1.639,08 lei inclusiv TVA
20 în stoc
SKU: ST4000NT001
Categorie: Hard Diskuri Nas
| Hybrid-SSHD | No |
|---|---|
| HDD capacity | 4 TB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Rotational Vibration (RV) sensors | Yes |
| Operating shock | 70 G |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Workload rate limit | 550 TB/year |
| Storage drive buffer size | 256 MB |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Start-up current | 2 A |
| Non-operating shock | 300 G |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| Power consumption (idle) | 5.5 W |
| Mean time between failures (MTBF) | 2000000 h |
| Component for | NAS |
| Viteza rotatie HDD Nas | 7200 rpm |
| Buffer HDD Nas | 256 MB |
| Capacitate HDD Nas | 4 TB |
| HDD sustained transfer rate | 250 MiB/s |
| Noise level (idle) | 28 dB |
| Power consumption (off) | 1 W |
| Non-operating vibration | 2.27 G |
| HDD size | 3.5 |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Width | 101.8 mm |
| Height | 26.1 mm |
| Depth | 147 mm |
| Weight | 650 g |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 65 °C |
| Power consumption (standby) | 1 W |
| Power consumption (typical) | 8.7 W |
| Producator | SEAGATE |
| Garantie | 36 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „HDD Seagate IronWolf Pro 4TB SATA-III 7200RPM 256MB” Anulează răspunsul
Produse similare
Hard Diskuri Nas
5.205,02 lei inclusiv TVA
Hard Diskuri Nas
2.214,59 lei inclusiv TVA
Hard Diskuri Nas
2.465,75 lei inclusiv TVA
Hard Diskuri Nas
2.260,35 lei inclusiv TVA








Recenzii
Nu există recenzii până acum.