HDD Toshiba N300 16TB SATA-III 7200 RPM
HDD Toshiba N300 16TB SATA-III 7200 RPM
4.803,39 lei inclusiv TVA
Stoc epuizat
SKU: HDWG51GUZSVA
Categorie: Hard Diskuri Nas
| Hybrid-SSHD | No |
|---|---|
| Interface | Serial ATA III |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Rotational Vibration (RV) sensors | Yes |
| Advanced Format (AF) | Yes |
| Shock sensor | Yes |
| 24/7 operation | Yes |
| Start/stop cycles | 600000 |
| Native Command Queuing (NCQ) | Yes |
| Workload rate limit | 180 TB/year |
| Non-operating vibration | 3 G |
| Operating shock | 70 G |
| Toshiba Dynamic Cache Technology | Yes |
| Toshiba Stable Platter Technology | Yes |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Storage drive buffer size | 512 MB |
| Non-operating shock | 250 G |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| HDD capacity | 16 TB |
| Component for | NAS |
| Average latency | 4.17 ms |
| HDD sustained transfer rate | 281 MiB/s |
| Viteza rotatie HDD Nas | 7200 rpm |
| Error Recovery Control (ERC) | Yes |
| Temperature control | Yes |
| Buffer HDD Nas | 512 MB |
| Capacitate HDD Nas | 16 TB |
| Operating vibration | 0.75 G |
| HDD size | 3.5 |
| Mean time to failure (MTTF) | 1200000 h |
| Power consumption (read) | 6.65 W |
| Power consumption (write) | 6.65 W |
| Operating temperature (T-T) | 5 – 60 °C |
| Width | 101.8 mm |
| Height | 26.1 mm |
| Depth | 147 mm |
| Doesn't contain | Halogen |
| Weight | 720 g |
| Compliance certificates | CE, RoHS |
| Power consumption (typical) | 40.3 W |
| Producator | TOSHIBA |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „HDD Toshiba N300 16TB SATA-III 7200 RPM” Anulează răspunsul
Produse similare
Hard Diskuri Nas
975,10 lei inclusiv TVA
Hard Diskuri Nas
2.465,75 lei inclusiv TVA
Hard Diskuri Nas
1.639,08 lei inclusiv TVA
Hard Diskuri Nas
3.390,02 lei inclusiv TVA
Hard Diskuri Nas
5.205,02 lei inclusiv TVA
Hard Diskuri Nas
2.214,59 lei inclusiv TVA




Recenzii
Nu există recenzii până acum.