HDD intern WD, 3.5, 12TB, Red Plus NAS, 3.5, SATA3, 7200rpm, 256MB
HDD WD Red Plus 12TB 7200rpm SATA-III 256mb
5.230,44 lei inclusiv TVA
Stoc epuizat
SKU: WD120EFBX
Categorie: Hard Diskuri Nas
| Interface | Serial ATA III |
|---|---|
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Workload rate limit | 180 TB/year |
| Mean time to failure (MTTF) | 1000000 h |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Component for | Server/workstation |
| Noise level (idle) | 20 dB |
| Power consumption (read) | 6.3 W |
| Power consumption (write) | 6.3 W |
| Power consumption (idle) | 2.9 W |
| Non-operating shock | 300 G |
| HDD capacity | 12 TB |
| Interfata HDD intern | SATA III |
| Viteza rotatie HDD intern | 7200 rpm |
| HDD size | 3.5 |
| Buffer HDD intern | 256 MB |
| Capacitate HDD intern | 12 TB |
| Width | 101.6 mm |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Height | 26.1 mm |
| Depth | 147 mm |
| Compliance certificates | RoHS |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Weight | 660 g |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 65 °C |
| Power consumption (standby) | 0.6 W |
| Producator | WD |
| Garantie | 36 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „HDD WD Red Plus 12TB 7200rpm SATA-III 256mb” Anulează răspunsul
Produse similare
Hard Diskuri Nas
2.215,61 lei inclusiv TVA
Hard Diskuri Nas
2.466,77 lei inclusiv TVA
Hard Diskuri Nas
5.205,02 lei inclusiv TVA




Recenzii
Nu există recenzii până acum.