Memorie RAM Kingston Fury Beast, DIMM, DDR4, 16GB, 3200MHz, CL16, 1.35V, RGB
Memorie RAM Kingston DDR4 16GB 3200Mhz CL16 1.35V Fury Beast
894,78 lei inclusiv TVA
3 în stoc
| ECC | No |
|---|---|
| _Frecvența memorie RAM | 3200MHz |
| _Radiator RAM | Da |
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
| _Tip memorie RAM | DDR4 |
| _Latenta | 16 CL |
| _Recomandat Gaming | Da |
| _Iluminare | Da |
| Cooling type | Heatsink |
| Backlight | Yes |
| Products per master (outer) case | 25 pc(s) |
| Component for | PC |
| JEDEC standard | Yes |
| Kit | Nu |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Capacitate | 16 GB |
| Radiator | Da |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Tip | DDR4 |
| Iluminare LED | Da |
| Latenta | 13 – 16 CL |
| Frecventa | 3200 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| CAS latency | 16 |
| Memory data transfer rate | 3200 MT/s |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Module configuration | 2048M x 64 |
| Row cycle time | 45.75 ns |
| Refresh row cycle time | 350 ns |
| Row active time | 32 ns |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0 |
| SPD profile | Yes |
| Programming power voltage (VPP) | 2.5 V |
| Lead plating | Gold |
| Backlight colour | Red/Green/Blue |
| Master (outer) case height | 88.9 mm |
| Memory clock speed | 1600 MHz |
| Master (outer) case width | 193 mm |
| Master (outer) case length | 325.1 mm |
| Memory ranking | 2 |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 85 °C |
| Country of origin | China, Taiwan |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 70 °C |
| Depth | 133.3 mm |
| Package depth | 14 mm |
| Package height | 171.4 mm |
| Height | 43 mm |
| Package width | 57.1 mm |
| Width | 8.2 mm |
| Master (outer) case gross weight | 1.91 kg |
| Weight | 49.02 g |
| Package weight | 67.2 g |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Memorie RAM Kingston DDR4 16GB 3200Mhz CL16 1.35V Fury Beast” Anulează răspunsul
Produse similare
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR5 16GB 6000Mhz CL36 1.35V Dual Channel
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR5 32GB 6000Mhz CL36 1.35V Dual Channel
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR5 32GB 5600Mhz CL40 1.25V Fury Beast
Memorii RAM Desktop
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR5 64GB 6000Mhz CL30 1.4V Dual Channel
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR4 16GB 3600MHz CL16 1.35V Dual ChannelKit
Memorii RAM Desktop
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR4 32GB 3600Mhz CL16 1.35V Dual Channel




Recenzii
Nu există recenzii până acum.