Memorie Kingston FURY Renegade 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz CL16
Memorie RAM Kingston DDR4 32GB 3200Mhz CL16 1.35V Dual Channel
8.617,43 lei inclusiv TVA
2 în stoc
| _Frecvența memorie RAM | 1600MHz |
|---|---|
| ECC | No |
| _Radiator RAM | Da |
| Capacitate memorie RAM | 32GB |
| _Tip memorie RAM | DDR4 |
| _Latenta | 16 CL |
| _Iluminare | Nu |
| _Recomandat Gaming | Da |
| Cooling type | Heatsink |
| Products per master (outer) case | 15 pc(s) |
| Component for | PC |
| JEDEC standard | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| Kit | Da |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare LED | Nu |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Tip | DDR4 |
| Capacitate | 32 GB |
| Kit dual channel | Da |
| Latenta | 13 – 16 CL |
| Frecventa | 3200 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| CAS latency | 16 |
| Memory data transfer rate | 3200 MT/s |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Module configuration | 2048M x 64 |
| Row cycle time | 45.75 ns |
| Refresh row cycle time | 350 ns |
| Row active time | 32 ns |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0 |
| SPD profile | Yes |
| Programming power voltage (VPP) | 2.5 V |
| Lead plating | Gold |
| Master (outer) case width | 190.5 mm |
| Master (outer) case length | 254 mm |
| Master (outer) case height | 177.8 mm |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory ranking | 2 |
| Master (outer) case gross weight | 2.54 kg |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 85 °C |
| Storage temperature (T-T) | -55 – 100 °C |
| Package width | 122.2 mm |
| Package depth | 17.3 mm |
| Package height | 171.5 mm |
| Width | 133.3 mm |
| Depth | 8.29 mm |
| Height | 42 mm |
| Weight | 105.33 g |
| Package weight | 157.23 g |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Memorie RAM Kingston DDR4 32GB 3200Mhz CL16 1.35V Dual Channel” Anulează răspunsul
Produse similare
Memorii RAM Desktop
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR4 16GB 3200MHz CL16 1.35V Dual Channel
Memorii RAM Desktop
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR5 32GB 6000Mhz CL30 1.4V Dual Channel
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR5 64GB 6000Mhz CL30 1.4V Dual Channel
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR4 32GB 3200Mhz CL16 1.35V Dual Channel
Memorii RAM Desktop
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR4 16GB 3200Mhz CL16 1.35V Dual Channel





Recenzii
Nu există recenzii până acum.