SanDisk SDDDE1-1T00-G46. Capacity: 1 TB, Device interface: USB Type-C/USB Type-A, USB version: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Read speed: 1000 MB/s, Write speed: 900 MB/s. Form factor: Swivel. Weight: 33 g. Product colour: Black
SanDisk SDDDE1-1T00-G46. Capacity: 1 TB, Device interface: USB Type-C/USB Type-A,
952,74 lei inclusiv TVA
5 în stoc
SKU: SDDDE1-1T00-G46
Categorie: Memorii USB
| Criptare Hardware | Nu |
|---|---|
| Dimensiune mini | Da |
| Read speed | 1000 MB/s |
| Culoare: | Negru |
| Form factor | Swivel |
| Write speed | 900 MB/s |
| Capacitate USB | 1 TB |
| Interfata USB | USB Type-A / USB Type-C |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Capacity | 1 TB |
| USB version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Weight | 33 g |
| Material | N/A |
| Device interface | USB Type-C/USB Type-A |
| Width | 0.71 mm |
| Depth | 3.19 mm |
| Height | 0.47 mm |
| Producator | SANDISK |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „SanDisk SDDDE1-1T00-G46. Capacity: 1 TB, Device interface: USB Type-C/USB Type-A,” Anulează răspunsul
Produse similare
208,43 lei inclusiv TVA
521,61 lei inclusiv TVA
127,09 lei inclusiv TVA
145,39 lei inclusiv TVA
276,56 lei inclusiv TVA
129,12 lei inclusiv TVA
637,52 lei inclusiv TVA




Recenzii
Nu există recenzii până acum.