USB Flash Drive Kingston 8GB IronKey Keypad 200, USB 3.2 Gen1, FIPS140-3 Lvl 3 (Pending) AES-256 Encrypted
USB Flash Drive Kingston 8GB IronKey Keypad 200, USB 3.2
3.017,87 lei inclusiv TVA
Stoc epuizat
SKU: IKKP200/8GB
Categorie: Memorii USB
| Criptare Hardware | Da |
|---|---|
| Dimensiune mini | Da |
| Master (outer) case width | 135.9 mm |
| Master (outer) case length | 203.2 mm |
| Master (outer) case height | 69.8 mm |
| Hardware encryption | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Password protection | Yes |
| Protection features | Dust resistant, Waterproof |
| Device interface | USB Type-A |
| Form factor | Sleeve |
| Interfata USB | USB 3.2 |
| Culoare: | Albastru |
| Material | Plastic |
| Key ring | Yes |
| Keypad integrated | Yes |
| Products per master (outer) case | 8 pc(s) |
| UFD-Interface | USB-3.2 |
| PIN-secured access | Yes |
| Read-only function | Yes |
| User and admin roles | Yes |
| Read speed | 145 MB/s |
| Write speed | 115 MB/s |
| Keypad number of keys | 11 |
| Compatible operating systems | Microsoft Windows, macOS, Linux, Chrome OS, Android |
| Security algorithms | FIPS 140-3, 256-bit AES-XTS |
| Master (outer) case gross weight | 463.58 g |
| Capacitate USB | 8 GB |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Blue |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 50 °C |
| Package type | Blister |
| Country of origin | China, Taiwan |
| Capacity | 8 GB |
| Package width | 129.5 mm |
| Package height | 184.2 mm |
| Depth | 80 mm |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Package depth | 124 mm |
| Weight | 25 g |
| Height | 106 mm |
| LED indicators | Pin |
| Width | 20.1 mm |
| Package weight | 48.2 g |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 60 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „USB Flash Drive Kingston 8GB IronKey Keypad 200, USB 3.2” Anulează răspunsul
Produse similare
155,56 lei inclusiv TVA
Memorii USB
3.613,73 lei inclusiv TVA
255,21 lei inclusiv TVA
466,71 lei inclusiv TVA
751,41 lei inclusiv TVA
124,04 lei inclusiv TVA
53,88 lei inclusiv TVA
127,09 lei inclusiv TVA









Recenzii
Nu există recenzii până acum.