HP MICROFON HyperX SoloCast 2 Black
HP MICROFON HyperX SoloCast 2 Black
360,96 lei inclusiv TVA
100 în stoc
SKU: AR0A0AA
Categorie: Microfoane
| MIC-Design | Desk |
|---|---|
| Interfata | USB |
| Iluminare | Nu |
| Connectivity technology | Wired |
| Device interface | USB |
| Recomandat Gaming | Da |
| Tip Microfon | Condenser |
| Noise reduction | Nu |
| Lungime Cablu | Peste 2 metri |
| Sample rate | 96 kHz |
| Product colour | Black |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Cable length | 2 m |
| Country of origin | China |
| Power source | USB |
| Weight | 368 g |
| Microphone sensitivity | -7.8 dB |
| Microphone weight | 368 g |
| UNSPSC-code | 52161520 |
| Packaging content | HyperX SoloCast 2 Microphone, USB-C to USB-A Cable, Quick Start Guide |
| Producator | HP |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „HP MICROFON HyperX SoloCast 2 Black” Anulează răspunsul
Produse similare
349,77 lei inclusiv TVA
282,67 lei inclusiv TVA
14,23 lei inclusiv TVA
335,53 lei inclusiv TVA




Recenzii
Nu există recenzii până acum.