Microfon Genesis Radium 750D Studio USB/XLR stand, tip microfon cardioid, unidirectional, sensivitate microfon -54 dB, impendanta 600 Ohm, lungime cablu 200cm, negru
Microfon Genesis Radium 750D Studio USB/XLR stand, tip microfon cardioid,
335,53 lei inclusiv TVA
11 în stoc
SKU: NGM-2290
Categorie: Microfoane
| MIC-Design | Desk |
|---|---|
| USB Port | Yes |
| Iluminare | Nu |
| Connectivity technology | Wired |
| USB connector type | USB Type-A, USB Type-C |
| Microphone mute | Yes |
| Desktop stand | Yes |
| Microphone direction type | Unidirectional/Cardioid |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Interfata | N/A |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Tip Microfon | Cardioid |
| Noise reduction | Nu |
| Lungime Cablu | Peste 2 metri |
| Mounting type | Table |
| Bit rate | 24 bit |
| Sample rate | 96 kHz |
| Microphone holder | Yes |
| Products per master (outer) case | 8 pc(s) |
| Master (outer) case height | 270 mm |
| Master (outer) case width | 360 mm |
| Master (outer) case length | 475 mm |
| Product colour | Black |
| Housing material | Metal |
| Package type | Box |
| Cable length | 2 m |
| Control type | Buttons |
| Package depth | 170 mm |
| Power source | USB |
| Package width | 115 mm |
| Package height | 245 mm |
| Microphone sensitivity | -54 dB |
| Microphone frequency | 50 – 14000 Hz |
| Microphone input impedance | 600 Ω |
| Microphone Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 95 dB |
| Device interface | XLR/USB |
| XLR out | 1 |
| Microphone weight | 1.24 kg |
| Package weight | 17.2 kg |
| Producator | GENESIS |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Microfon Genesis Radium 750D Studio USB/XLR stand, tip microfon cardioid,” Anulează răspunsul
Produse similare
140,31 lei inclusiv TVA
891,73 lei inclusiv TVA
1.377,77 lei inclusiv TVA
282,67 lei inclusiv TVA
704,63 lei inclusiv TVA




Recenzii
Nu există recenzii până acum.