Microfon gaming HyperX QuadCast 2 S pentru Streamers/Content Creators, cardioid, USB-C, 32-bit bit depth, 192kHz sampling rate, 100+ LED-uri aRGB, PC Win11, Mac, Steam Deck, negru
Microfon gaming HyperX QuadCast 2 S pentru Streamers/Content Creators, cardioid,
1.196,77 lei inclusiv TVA
83 în stoc
SKU: 9A273AA
Categorie: Microfoane
| MIC-Design | Desk |
|---|---|
| Interfata | USB |
| Iluminare | Da |
| Connectivity technology | Wired |
| Windows operating systems supported | Yes |
| LED backlight | Yes |
| Headphone out | Yes |
| Device interface | USB |
| Recomandat Gaming | Da |
| Tip Microfon | Cardioid |
| Noise reduction | Nu |
| Lungime Cablu | Peste 2 metri |
| Microphone sensitivity | -8 dB |
| Microphone input impedance | 1 Ω |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 90 dB |
| Microphone frequency | 20 – 20000 Hz |
| Product colour | Black |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Country of origin | China |
| Power source | USB |
| Cable length | 3 m |
| UNSPSC-code | 52161520 |
| Producator | HP |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Microfon gaming HyperX QuadCast 2 S pentru Streamers/Content Creators, cardioid,” Anulează răspunsul
Produse similare
704,63 lei inclusiv TVA
349,77 lei inclusiv TVA
419,93 lei inclusiv TVA
282,67 lei inclusiv TVA
259,28 lei inclusiv TVA
1.377,77 lei inclusiv TVA






Recenzii
Nu există recenzii până acum.